O nás

Spoločnosť OPIS Engineering, s.r.o. vznikla v roku 2003. Jej hlavným cieľom je poskytovanie technickej podpory, odborného servisu a predaja kvalitných produktov v oblasti priemyselnej a pohonnej techniky. Vďaka kvalifikovaným a spoľahlivým výrobcom budeme pre vás ideálnym partnerom v priemyselných a pohonných službách.

Ponúkame vám široký sortiment kvalitných produktov tak, aby sme zabezpečili požiadavky a potreby zákazníkov v rôznych odvetviach. U nás zoženiete všetko, čo potrebujete na jednom mieste. Spoločnosť OPIS Engineering, s.r.o. pre vás zabezpečí výhľadové dodávky tovaru pre nepretržitú priemyselnú výrobu.

Kladieme dôraz na spokojnosť našich zákazníkov, individuálny prístup  a naplnenie ich požiadaviek a potrieb. Neustále skvalitňujeme a vylepšujeme portfólio našich produktov, služieb aj dodávok.

Vyberte si z kvalitných produktov pre priemyselnú a pohonnú techniku. Nájdete u nás vibračné motory, upínacie puzdrá, spojky, remenice, prevodovky, elektromotory, elektrovretená, reduktory, pilové motory, krokové motory, lineárne aktuátory, frekvenčné meniče, dopravníkové komponenty a iné produkty podľa vašich potrieb. Sortiment našich ponúkaných produktov nájdete v časti „Produkty“.

Okrem nových produktov u nás nájdete tiež rôzne náhradné diely. Súčasťou našich služieb je odborný záručný a pozáručný servis. Naši odborníci sú vám plne k dispozícií, aby vám poskytli odborné poradenstvo ohľadom návrhu prevodoviek, elektromotorov, frekvenčných meničov či iných zariadení. 

Naši partneri

VĎAKA VÝBERU SPOĽAHLIVÝCH A KVALIFIKOVANÝCH VÝROBCOV SME
IDEÁLNY PARTNER V SLUŽBÁCH PRIEMYSLU